Gomat te reja 185-14c

Shitet nga: Goma 26 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat te reja te pa perdorura 185-14c per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim