Gomat 14.

Shitet nga: Xx 09 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat Komplett te profilit 14 65 195. Gomat Jan te veres po shum te rujshme shum pak te perdorura. Per me shum Kontakto Ka edhe viber. Qmimi i arsyshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim