Gomat 14

Shitet nga: Sadat 17 Jan 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dimension 165-60-14,kater copat jan tnjejta M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim