Gomat e gjipit 65 euro copa

Shitet nga: naim 19 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e gjipit 65 euro copen tesapo ardhura nga zvicrra shum te mira jan vetem dy copa numri tyre 265 70 15 numer per kontakt 044690507 gomat i jap mee garanci qe nuk jan te demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim