Gomat e gjipit 18

Shitet nga: naim 08 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e gjipit 18 coll jan shum te mira te sapo ardhura nga zvicrra me qmim te volitshem 45 euro per cop numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim