Gomat me bandash te thjeshte

Shitet nga: Burhan 30 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te ardhura nga Gjermania, jane ne gjendje te rregullt.

Viber: +4915731817809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim