Gomat nr 13 dimrit

Shitet nga: Fidan 27 Nën 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Micheling m+s per dimr te njejtin qimi si me bandash si pa bandash 70euro fix. Viber +37745662233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim