Gomat

Shitet nga: xxx 26 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma 195 -65 -r16 c jan te perdorne po kan shum profil ,45e copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim