Gome per Taureg e re 2003-2011

Shitet nga: -- 30 Qer 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gome rezerv origjinal e re pa perdor e Tauregit prej vitit 2003 - 2014kemi edhe lloje tjera te golf 5 ,6,7 per mercedes e klas c klas bmw etj per info ne tel 044210939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim