Gome vere me fellne 205/60 R15

Shitet nga: goma 02 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Eshte vetem 1 gome ne fellne,goma eshte e veres 205/60 R15 ,dhe eshte e pa perdorur siq shihet edhe ne foto,fellga ka qen e vendosur ne FORD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim