Gum tauran

Shitet nga: Besart 22 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gum rezer 205 /55 R16 tauran golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim