Guma 13 qe

Shitet nga: Xhavit 29 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jon tperdorta pi shes se ja kom qit trea 😉
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim