Guma dimri pirella

Shitet nga: Armend luzha 18 Dhj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma dimri pirella 14 175 65 3 muj te pordora vitin e kaluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim