Guma te mercedesit 16she per dimer

Shitet nga: Doni 04 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 16she per mercedes C jan per dimer dhe te reja
Me fellge , ose nderrohen me 15she te verees per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim