Guma

Shitet nga: Rexhep 20 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma M+S të dimrit 185-65-15 urgjent shuten 55€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim