Guma

Shitet nga: Xxxxxx 02 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 guma 185.65.15 m+s me çmim shum te volitshëm 45€ 4 gumat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim