Guma

Shitet nga: Astrit 18 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat komplet me fellnet e kerrit te mira numer 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim