Gumat me fellga

Shitet nga: Afrimi 22 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat me goma origin per mercedes good year 195,55,16 per ver 90%te reja 270euro
Shiten goma me bandash 13qe rupp vevey bandash te hekrit m+s 4 shtrfa gomat shum pak tperdorta 130 euro
Dhe goma me C dy copa 215-55-16 M+s continental qmimi 60
Te gjitha gomat jon te ardhura nga zicrra
049254572 dhe 045459150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim