Kapak Original Renault 16inch

Shitet nga: veton 31 Tet 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten kapak original per renault jan 16 onch nuk jan fallc jan original plasik e zier
info 044731490 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim