Karrike per peugeot

Shitet nga: naim 18 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes karrigat komplet parat dhe te mramat jan origjinale te pezhos kan nje qmim shum te volitshem qmimi komplet asht 200 euro jan shum te ruajtne numri per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim