Monterka

Shitet nga: Muhameti 12 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes makinen per montimin e gomave asht deri 22
Ne gjendje te mir shum pak e perdorur
Qmimi atsyshem vetem se dua ta jeki nuk me duhet mua
Sepse un e kam marr me nje kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim