R16 fellne orginal per megane

Shitet nga: florim 18 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellneR16 orginal per reault edhe him drum me R15 numri telit 044378128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim