RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 16 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.17 COLL
5X100
ET 35
57.1
BËJN PËR GOLF-4
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA

PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM

PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim