RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 15 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 16 COLL 5X112 ME DIZAJN ME TE REJA VETEM TE AUTOBUQA FELLNE DIREKT NGA ITALIA DHE GJERMANIA 5X112 16X7.5 VW,MERCEDES,AUDI,SKODA www.autobuqa.com autobuqa@hotmail.com 044 404 755 049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim