Raft per Fellne

Shitet nga: Ibrahim 18 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Raft per fellne te ardhur nga Gjermania shume te pershtatshme dhe kualitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim