Rrota me guma 195/60/15

Shitet nga: em 18 Krr 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 rrota me bandasha te aluminit

Continental contiWinter Contact
madhsia e gumave 195/60/15


ne gjendje shum te mir,te ardhuna nga zvicrra


per mashum informata

044 949 240
+41 76 744 44 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim