Rrota per Mercedes/Opel Continental WinterContac..

Shitet nga: em 18 Krr 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Continental WinterContact 205/65/R15 94T
me 5 vrima


per me Shum informata

044 949 240
+41 76 744 44 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim