Rrota per Opel 215/55/R16

Shitet nga: em 18 Krr 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet dhe gumat ne gjendje Shum te mir!! me 5 vrima

per mashum informata

044 949 240
+41 76 744 44 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim