SHES 2 GOMA M+S 255 /55/R19

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 08 Jan 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 2 GOMA M+S 255/55/R19 JAN SHUM PAK TE PERDORURA VEQ 2 MUAJ JA KAN TE MONTUARA NE BMW X5 PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim