SHes 3 goma 215 65 R16 M+S dhe 3 lloje tjera ng..

Shitet nga: goma 215 65 R16 M+S 13 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 3 goma 215 65 r16 m+s
shes 1 gom 215 55 r16 m+s
shes 1 gom 205 55 r16 m+s
shes 1 gom 205 70 r15 m+s
3 gomat shiten 40 euro ndersa tjerat 5 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim