SHes gomat me bandazhe

Shitet nga: Miti 28 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes gomat me bandazhe gomat jan te perdoruar ama jan te ruajtura dhe madhesia e tye eshte 18-she per audi a8 orginal te audies jan te intersuarit net lajmerohen 049 721000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim