Shes 4 goma te veres

Shitet nga: Neli 10 Jan 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres ne gjendje perfekte , gomat jane te sapo ardhura nga zvicra . Arsyea e shtijes eshte se mu spo mu nevoiten .

Tel : 044/720/847 ... QMIMI ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim