Shes 5 goma 245/45R18 100eu

Shitet nga: Dritoni 13 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 5 goma te veres gomat jan pak te perdorura profili i gomv osht 245-45R18 qmimi 100eu komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim