Shes fellne

Shitet nga: XXXXX 21 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 16 te ardhura nga zvicrra ne gjendje shum te mire per ma shum informata thirrni ne 044873448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim