Shes fellne per BMW

Shitet nga: XXXXX 13 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per BMW ne gjendje shum te mir me goma te ardhura nga ZVICRRA per ma shum informata kontaktoni ne 044873448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim