Shes fellne per Mercedes

Shitet nga: XXXXX 13 Shk 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes te ardhura nga Zvicrra me goma ne gjendje shum te mir per ma shum informara thirni ne 044873448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim