Shes fellnet me Goma

Shitet nga: Kujtim 12 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet me goma 14she për AUDI 80 ju lutem na kontaktoni në nr:044198546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim