Shes fellnet me gjith goma urgent Ndrrimi i mun..

Shitet nga: Endrit 28 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet shum te ruajtura si fellnet po njeashtu edhe gomat Qmimi shum i lir Ndrrimi i mundeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim