Shite dy Goma M+S 205/60 R15

Shitet nga: agron 23 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma M+S 205/60 R 15 te perdorta poor te mira per me shume informata me kontaktoni ne nr 044657932
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim