Shiten Fellnet 225/40R18

Shitet nga: nehat 19 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet
Viber +37745577926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim