Shiten Fellnet + Gomat 205/55/16

Shitet nga: Dibran 07 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet + gomat 205/55/16 te markes se njohur michelin M+S me bandash shum te bukur 4 copa bojn per VW golf 4, bora , audi a4 jan te rujtume per ma shum na kontaktoni ne ket nr:+37744530929 kam edhe viber pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim