Shiten Fellnet 205/55/16 + Gumat Michelin

Shitet nga: Dibran 04 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 4 copa jan shum te rujtume me guma shum pak te perdorura m+s te markes se njohur michelin 205/55/16 fellnet jan te rujtume bojn per Vw golf 4 , bor , audi A4 e shum tjera kam edhe viber pres bleres serioz flm per mirkuptim +37744530929 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim