Shiten Fellnet 205/55/16

Shitet nga: Dibran 04 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 4 copa jan te rujtume edhe me guma michelin 205/55/16 bojn per VW Golf 4 , VW Bora , Audi A4 etj per ma shum na kontaktoni ne ket nr:044530929 kam edhe viber flm per mirkuptim pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim