Shiten Gomat te reja 185-14c

Shitet nga: Gomat 29 Dhj 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat te reja te pa perdorura te prodhimit Kumho 185-14c per kombe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim