Shiten Gomat te reja 185-14c

Shitet nga: Goma 23 Jan 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat te reja 185-14c te pa perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim