Shiten Gomat te reja 185-14c

Shitet nga: Goma 24 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat te reja te pa perdorura 185-14c per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim