Shiten bandasht per fave

Shitet nga: Naim 08 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandast e golfit me qmim te lir jan 14 coll me qmim te volitshem 65 euro pa goma me goma 140 numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim