Shiten bandazhat 17 me 5vrima per renault llaguna

Shitet nga: renault laguna 10 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose baj ndrrim me bandazha 16...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim