Shiten fellne 18"

Shitet nga: Majlind 15 Tet 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan në gjendje të mir. Përshtaten n'Audi A4 A5 A6 Golf 5,6 Opel Vectra C etj. Qmimi i diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim