Shiten fellnet me guma 19

Shitet nga: Shpend 21 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw me guma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim